SPECIALISTA KVALITY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte zkušenosti v oblasti kvality? Zvládáte práci v kolektivu? Rádi řešíte problémy a nacházíte nová řešení? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu „kvalitářů“ kolegu na pozici: SPECIALISTA KVALITY – AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Odstraňování výrobních nedostatků v rámci procesů
  • Kooperace s výrobou
  • Hodnocení dílů a dodavatelů
  • Řešení neshod z výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického nebo strojírenského zaměření
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z oblasti kvality v automotive
  • Orientaci v systému SAP
  • Flexibilitu a týmového ducha

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jistotu ve stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.