SEŘIZOVAČ V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Jste vyučeni v technickém oboru a bez problémů pracujete s výkresovou dokumentací? Vyznáte se v seřizování a drobné údržbě vstřikolisů? Vítáte práci ve směnném provozu a chcete mít možnost rozvíjet své schopnosti? Chcete být součástí zajímavé mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Rychnov nad kněžnou, hledá do svých řad kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ.

Pracovní náplň

  • Seřizování vstřikolisů
  • Provádění drobné údržby na ostatních strojních zařízení
  • Analýza poruch a tvorba nápravných opatření
  • Odpovědnost za nastavení strojů

Co požadujeme?

  • Vyučení technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti seřizování vstřikolisu
  • Znalost technické dokumentace
  • Ochotu pracovat na směny a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v okrese Rychnov nad Kněžnou