VEDOUCÍ TÝMU V AUTOMOTIVE VÝROBĚ

28000 - 38000 Kč

Máte technické vzdělání a dobré organizační schopnosti? Chcete vést tým lidí a zaškolovat nové kolegy? Vyznáte se v postupech výroby a plánování? Znáte práci v MS Office a jste flexibilní? Pokud jsou vaše odpovědi na otázky ano, pošlete nám váš životopis! Stabilní společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ TÝMU V AUTOMOTIVE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • zajištění výroby dle požadavků zákazníka
  • monitorování kvality hotových výrobků
  • pravidelná kontrola pracoviště a řešení případných poruch
  • plánování a vedení týmových schůzek

Co požadujeme?

  • zkušenosti v automotive
  • SOU/SŠ technického zaměření
  • anglický jazyk výhodou
  • ochotu pracovat za nepřetržitého provozu
  • zodpovědnost, komunikativnost a pracovitost
  • aktivního řidiče osobního automobilu

Co nabízíme?

  • 13. a 14. mzda
  • týden dovolené navíc
  • náborový příspěvek (až 20.000 Kč)
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.