OBSLUHA CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká Vás pracovat s moderními stroji na pozici OBSLUHA CNC STROJŮ v Brně? Máte praxi s obsluhou jakýchkoliv CNC strojů? Pak hledáme právě Vás! Silná mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá zpracováním kovů na zakázku, hledá novou posilu na pozici: OBSLUHA CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • zpracování kovu dle technické dokumentace
  • obsluha a údržba CNC strojů (frézky, brusky, soustruhy)
  • řešení případných technických problémů (zmetkovitost)
  • seřizování stroje dle požadavků

Co požadujeme?

  • vyučení ve strojírenském oboru podmínkou
  • zkušenosti s obsluhou CNC strojů
  • orientace v technické dokumentaci
  • důraz na přesnost a na kvalitu
  • ochota pracovat na směny

Co nabízíme?

  • zajímavá práce ve stabilní společnosti
  • práce na moderních zařízeních
  • propracované zaškolování a vzdělávání
  • příspěvek na stravování, sick days
  • jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti
  • místo výkonu práce: Brno