OBCHODNÍK VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte bohaté zkušenosti s prodejem strojírenských produktů? Bez problémů komunikujete v angličtině, a chcete mít možnost jí denně využívat? Jste sebevědomá osobnost se silnými vyjednávacími schopnostmi, která chce působit jako obchodní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící na Vysočině, hledá do svých řad kandidáta na pozici OBCHODNÍK VE STROJÍRENSTVÍ.

Pracovní náplň

  • Akvizice nových zákazníků a péče o stávající
  • Technická řešení a kalkulace nabídky
  • Kompletní řešení obchodních případů
  • Úzká spolupráce s konstrukcí a výrobou
  • Denní komunikace se zahraničním vedením společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka – denní využití
  • Bohaté zkušenosti s prodejem strojírenských produktů
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost a profesionální vystupování

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Automobil s hrazenými kilometry
  • Roční a výkonnostní odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost home office

  • Místo výkonu práce je na Vysočině

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.