MANAŽER BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte praxi v technickém oddělení a zkušenosti s kamerovým systémem? Chtěl byste pracovat jako manažer technického oddělení v české společnosti zabývající se bezpečnostním zařízením? Pak je tato nabídka přímo pro Vás! Společnost působící v České republice i na Slovensku hledá kolegu na pozici: MANAŽER BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ (50 – 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení zakázek - jejich propojování a realizace
  • Vedení a koordinace malého týmu
  • Tvorba rozpočtů a stanovení termínů projektů
  • Technické jednání a komunikace se zákazníky
  • Dohled nad subdodávkami

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Praxi v technickém oddělení - výhodou
  • Zkušenosti s vedením a řízením lidí
  • Znalost zabezpečovacích zařízení a kamerových systémů
  • Organizační a komunikativní dovednosti

Co nabízíme?

  • Automobil i k soukromým účelům
  • Práci ve stabilní a silně se rozvijící společnosti
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu
  • Cestování v tuzemsku i v zahraničí (Slovensko, Polsko)
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.