VEDOUCÍ MARKETINGU

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Henry Ford kdysi prohlásil, že kdyby měl pět posledních dolarů, tak tři z nich použije na reklamu. I my si uvědomujeme její důležitost, a proto aktuálně hledáme někoho, kdo je zkušeným marketérem a do svých rukou pevně převezme zodpovědnost za celé marketingové oddělení společnosti. Máte za sebou již rozmanité zkušenosti z oblasti marketingu? Baví Vás PR aktivity? Pak se těšíme na Vaše CV! VEDOUCÍ MARKETINGU (OD 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za celý marketing společnosti
  • příprava marketingových plánů a strategií
  • řízení marketingových aktivit, sledování trendů
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními a managementem
  • komunikace s externími dodavateli a jejich koordinace
  • příprava veletrhů a aktivní účast na nich

Co požadujeme?

  • víceleté zkušenosti z oblasti marketingu
  • vysokoškolské vzdělání, chemie/technika/ekonomie/marketing VÝHODOU
  • komplexní zkušenosti a znalosti v rámci marketingu
  • anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni slovem i písmem
  • komunikativnost, reprezentativní vystupování a samostatnost
  • zodpovědnost a nadšení pro práci v marketingu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve společnosti s tradicí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní rekreační zařízení
  • místo pracoviště: Ústecký kraj