Obchodní manažer s němčinou

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Jste zkušený obchodník a nebráníte se nové profesní výzvě? Umíte si zákazníka získat na svou stranu a najít pro něj to nejlepší řešení? Jste technicky orientovaný a máte komunikativní němčinu? Pak je pro Vás tato nabídka jako stvořená na míru! Neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    - akvizice nových klientů v zahraničí
    - jednání s novými i stávajícími zákazníky
    - občasné cestování (převážně sousední země)
    - příprava a uzavírání smluv
    - zpracování nabídky a kalkulace
    - spolupráce s ostatními odděleními společnosti
    - reprezentace společnosti

Co požadujeme?

    - VŠ vzdělání technického směru
    - praxi na pozici Obchodníka v oblasti strojírenství
    - komunikativní znalost Německého jazyka podmínkou
    - znalost dalších jazyků (angličtina, ruština, polština) velkou výhodou
    - alespoň základní znalosti cenových kalkulací a marketingu
    - vyjednávací schopnosti a obchodního ducha

Co nabízíme?

    - možnost podílet se na velkých projektech od začátku až po finální předání zákazníkovi
    - motivující mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
    - možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci
    - flexibilní pracovní dobu
    - týden dovolené nad rámec zákona
    - příspěvek na stravování v prostorách společnosti
    - příspěvek na penzijní a životní pojištění
    - přátelské prostředí a různorodá práce

    Místo výkonu práce: Šumpersko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.