MICROSOFT DYNAMICS ADMINISTRÁTOR (70-90 000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete pracovat pro špičku v oblasti poskytování IT systémů v rámci řízení podniků a státních institucí v ČR? Už vás nebaví současné zaměstnání a chcete být ve skupině TOP 60 světových partnerů Microsoftu? Pokud hledáte výjimečnou práci, kde se budete podílet na výjimečných projektech s ještě výjimečnějšími technologiemi, chceme právě Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa MS Dynamics AX, Dynamics 365
  • Návrhy infrastruktury pro Cloud/on-premise
  • Správa a support SW
  • Instalace SW a HW, hotfixy

Co požadujeme?

  • Systémovou znalost Dynamics AX
  • Znalost HW Station + POS
  • Orientaci v Retail Deployment
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Spolupráce s prestižními klienty v oblasti retail
  • Nejnovější technologie v oboru
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Home office
  • Možnost využití firemních vozů

    Lokalita:
  • Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.