Mistr výroby - Šumpersko

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Hledáte novou pracovní příležitost na Šumpersku a chcete pracovat na jednu směnu? Máte praxi v oblasti kusové výroby ve strojírenské společnosti a zkušenosti s vedením týmu? Zvládáte organizovat a koordinovat kolektiv i práci? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Strojírenská společnost se stabilním zázemím rozšiřuje tým a hledá nového kolegu na pozici: Mistr výroby - Šumpersko

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    - odpovědnost za chod výroby - zaměření na zámečnické a vzduchařské práce
    - řízení a motivace týmu 15-20 podřízených zaměstnanců
    - odpovědnost za dodržení termínů a kvalitu odvedené práce
    - odpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti

Co požadujeme?

    - SŠ nebo SOU vzdělání strojírenského zaměření
    - praxi na pozici Mistra ve výrobě
    - zkušenosti s kusovou výrobou
    - zkušenosti s řízením týmu
    - komunikativnost a spolehlivost

Co nabízíme?

    - zázemí silné prosperující společnosti
    - práci pouze na ranní směnu
    - týden dovolené nad rámec zákona
    - dotované stravování v prostorách společnosti
    - příspěvek na penzijní či životní pojištění
    - příspěvky na kulturu a volný čas
    - možnost absolvování vzdělávací kurzů a profesního růstu
    - přátelský kolektiv

    - Misto výkonu práce: Šumpersko