TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV - ŠUMPERK

Chcete uplatnit své znalosti ze studia chemie, korozního inženýrství? Zajímáte se o oblast povrchových úprav v oblasti automotive? Pojďte uplatnit své znalosti a dovednosti do prostředí prosperující společnosti, která Vaše zkušenosti ocení a bude dále rozvíjet. TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV - ŠUMPERK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava technické dokumentace
  • Analýza stávající technologie a nastavování nových technologických postupů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli, specifikace a schvalování postupu
  • Zpracování technické části nabídky
  • Spolupráce při výrobě prototypu
  • Hledání inovací v oblasti povrchových úprav

Co požadujeme?

  • Vzdělání chemické, nebo specializaci na korozní inženýrství
  • Technický přehled v oboru povrchových úprav
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Alespoň mírně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v prosperující společnosti
  • Stabilní zajímavou práci
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost seberealizace a podporu vzdělávání
  • Nástup dle dohody
  • Odměny za docházku

  • Lokalita: okres Šumperk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.