TECHNOLOG PRO POVRCHOVÉ ÚPRAVY STROJNÍCH CELKŮ

Vyznáte se v oblasti povrchových úprav kovů? Hledáte práci v technologickém oddělení stabilní silné výrobní firmy? Potom je tato pozice pro Vás jak dělaná! Strojírenská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG PRO POVRCHOVÉ ÚPRAVY STROJNÍCH CELKŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů pro povrchové úpravy kovů – lakování, lepení, čištění
  • dohled nad dodržováním předpisů a nařízení
  • spolupráce s výzkumem, konstrukcí, zákazníky – optimalizace povrchových úprav
  • řešení případných změnových řízení z pohledu povrchových úprav
  • provádění testování nových technologií, kontrola realizace
  • vedení dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – chemická (případně delší praxe v prostředí povrchových úprav)
  • znalosti v oblasti technologií povrchových úprav kovů
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost cizího jazyka – výhodou
  • řp. sk. B

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • závodní stravování
  • další benefity

  • místo výkonu práce: Šumpersko