SERVISNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Jste technicky zdatný, flexibilní a rád cestujete? Chcete si najít stabilní zaměstnání a pracovat na pozici, která Vás bude bavit? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Perspektivní společnost hledá kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK (30 - 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění servisu, údržby a opravy strojů
  • Instalace strojů a technické poradenství
  • Diagnostika stavu strojů u zákazníků
  • Komunikace s kolegy v servisním týmu
  • Cestování na území ČR i v zahraničí

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Anglický jazyk min. na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Organizační schopnosti a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Kvalitní zaškolení
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Telefon a notebook
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Blanensko