OBRÁBĚČ CNC / 3-OSÉ CENTRUM

Neaktivní nabídka

25000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Opava

Máte zkušenosti z pozice obráběče CNC? Chcete pracovat v menší rodinné firmě zaměřené na zakázkovou výrobu? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Společnost s dlouholetou tradicí na trhu působící v Opavě hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: OBRÁBĚČ CNC / 3-OSÉ CENTRUM

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluha 3-osého obráběcího centra, 3-osé CNC frézky
  • měření a kontrola rozměrů, jakosti
  • práce s technickou dokumentací
  • ošetřování a údržba strojů
  • dodržování směrnic BOZP

Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na stejné či obdobné pozici
  • schopnost čtení v technické dokumentaci
  • loajálnost, zodpovědný přístup k práci
  • ochotu pracovat ve směnném provoze

Co nabízíme?

  • pracovní činnost na dlouhodobou spolupráci
  • mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • týden dovolené navíc
  • měsíční a roční bonusy
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Opava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.