TECHNIK PRO DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ (29-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vystudoval jste elektrotechnický obor a hledáte uplatnění ve stabilní společnosti v Brně? Jste technický typ, ale nechcete pracovat v terénu? Pokud ano, hledáme právě Vás! Prosperující společnost s významným postavením na trhu hledá kandidáty na pozici: TECHNIK PRO DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ (29-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Sestavování výrobního plánu
  • Kontrola nastavených termínů
  • Zařazení zakázky do výroby
  • Vystavení výrobní dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Samostatnost, loajalitu
  • Technické myšlení

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • 13. plat
  • Jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Brno