VEDOUCÍ SVAŘOVNY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Opava

Máte zkušenosti z pozice svářeče a dokáže vést tým pracovníků? Jste technický typ a hledáte novou pracovní výzvu? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Společnost s dlouholetou tradicí na trhu působící v Opavě hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ SVAŘOVNY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace a organizace práce svářečů ve výrobě
  • kontrola kvality odvedené práce
  • sledování zakázek ve výrobě
  • odpovědnost za dodržování termínů

Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti se svařováním (MIG, MAG, TIG - výhodou)
  • zkušenosti s vedením pracovníků
  • schopnost organizovat a plánovat činnosti týmu
  • schopnost orientace v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • práci v jednosměnném provoze
  • zázemí stabilní společnosti s moderním vybavením
  • měsíční prémie
  • týden dovolené navíc
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Opava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!