SPECIALISTA MARKETINGU Praha

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete získat více zkušenosti v oblasti marketingu máte s ním již pár let praxi? Chcete být součástí různých marketingových akcí. Komunikujete rádi v anglickém jazyce? Pak je tato pozice právě pro Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti přepravy zásilek hledá novu posilu pro svůj tým na pozici: SPECIALISTA MARKETINGU Praha (45.000-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • realizace různých marketingových úkolů z oblasti Online Marketing, DM, Copywriting
  • práce na marketingových kampaních v ČR i zahraničí
  • příprava marketingových textů v anglické i českém jazyce
  • komunikace s kolegy ze zahraničí
  • vyhodnocování kampaní
  • reporting

Co požadujeme?

  • min.SŠ vzdělání
  • praxi v oblasti marketingu
  • znalost anglický jazyk (denní využití, překlady textů apod.)
  • velmi dobrá znalost českého jazyka (práce s textem)
  • uživatelská znalost MS Office
  • důslednost, komunikativnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • spolupráci s nadnárodním managementem
  • kariérní postup
  • 1 týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvek na stravování a sportovní akce
  • příspěvek na životní připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5