LABORANT – BIOCHEMICKÁ LABORATOŘ

mzdové ohodnocení

Příbram

Jste zdravotní laborant a máte osvědčení k výkonu zdravotnického povolání? Máte zkušenosti z biochemické či hematologické laboratoře? Chcete se zdokonalovat ve své profesi? Chtěli byste pracovat v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu? Tak si nenechte ujít tuto příležitost a napište nám! Soukromé zdravotnické zařízení hledá pro svou laboratoř posilu na pozici: LABORANT – BIOCHEMICKÁ LABORATOŘ

Pracovní náplň

  • příjem vzorků biologického materiálu
  • provádění laboratorních vyšetření na specializovaných přístrojích
  • zpracování dat v laboratorním informačním systému
  • provádění kalibrací a kontrolních měření
  • příprava odpovídající dokumentace

Co požadujeme?

  • absolvent oboru zdravotní laborant (SOŠ/VOŠ/VŠ)
  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání (registrace)
  • atestaci v oboru klinická biochemie/hematologie VÝHODOU
  • zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • znalost LIMS a praktickou zkušenost z laboratoře

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost ubytování v rámci areálu
  • prostor pro další vzdělávání
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (Příbramsko)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.