VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉ KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

75000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáte práci na pozici Vedoucího zákaznické kvality v automotive? Mluvíte bez problémů anglicky, máte praxi na podobné pozici a chcete změnit svoje působiště? Jste vůdčí typ, který se nebojí prosadí svůj názor a umí si stát za svým? Odpovězte na tento inzerát a zbytek uděláme za Vás! Mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým o VEDOUCÍHO ZÁKAZNICKÉ KVALITY v Pardubickém kraji.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za tým na zákaznické kvalitě
  • Jednání se zákazníky a řešení problémů
  • Správa a implementace nových procesů
  • Podpora výroby
  • Zákaznické audity

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – strojírenství či jiný technický obor
  • Prokazatelné zkušenosti v zákaznické kvalitě na vedoucím postu
  • Pokročilou znalost angličtiny pro denní využití
  • Dobrou znalost nástrojů kvality a orientaci v ISO normě 16 949
  • Silnou osobnost, komunikativnost, samostatnost a orientaci v zákaznících automotive

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vůz i k soukromým účelům
  • Finanční bonusy a prémie
  • Kafeterii
  • Dotované stravování a široký výběr jídel

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.