VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KONTROLINGU S AJ

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste vůdčí typ a poradíte si s vedením malého controllingového týmu? Je angličtina jazykem, který Vás baví a chcete ho aktivně využívat? Máte praxi v účetnictví a z automobilového průmyslu? Máme pro Vás nabídku, která se neodmítá! Mezinárodní výrobní automobilová společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KONTROLINGU S AJ

Pracovní náplň

  • Vedení malého kolektivu
  • Sestavování plánů a forecastů
  • Zpracování interních analýz
  • Práce s fakturami
  • Kontrola uzávěrek

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na podobné vedoucí pozici v controllingu, min. 2 let
  • Pokročilou znalost angličtiny slovem i písmem
  • Dobrou znalost práce na PC – MS Office, SAP
  • Samostatnost, spolehlivost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Práci v klimatizované prostředí
  • Dobrou dostupnost z Pardubic

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice