CUSTOMS COMPLIANCE SPECIALIST WITH ENG

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte pracovní uplatnění v nadnárodní společnosti? Máte praxi v celní problematice? Domluvíte se anglicky? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá novou posilu na pracovní pozici: CUSTOMS COMPLIANCE SPECIALIST WITH ENG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • uspořádání zboží do celního sazebníku
  • spolupráce s oddělením logistiky
  • zboží dvojího užití
  • technický support při celním řízení (EU, třetí země)
  • určení zemí původu zboží

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost databáze TARIC v rámci EU
  • znalost US celních nařízení - velkou výhodou
  • člověka s analytickým uvažováním

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání pro HI-TECH společnost
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • moderní pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Brno - Slatina