SPECIALISTA ROZVOJE A VZDĚLÁVÁNÍ

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte bohaté zkušenosti s oblastí rozvoje a interním tréninkem zaměstnanců? Jste samostatní, komunikativní a k úkolům přistupujete aktivně? Domluvíte se dobře anglicky a nedělá Vám problém pravidelná komunikace? Jste flexibilní a rádi cestujete? Pokud ano, potom se nám určitě ozvěte! Významná mezinárodní společnost působící v oblasti analytické chemie hledá právě Vás na pozici: SPECIALISTA ROZVOJE A VZDĚLÁVÁNÍ (OD 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vzdělávání a další rozvoj zaměstnanců
  • přímé školení zaměstnanců na pobočkách v ČR i zahraničí
  • úzká spolupráce s manažery, komunikace napříč společností
  • nastavování nových procesů v oblasti rozvoje zaměstnanců
  • metodická podpora a poradenství v oblasti vzdělávání, koučování
  • správa interního portálu pro e-learning

Co požadujeme?

  • víceletou praxi v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
  • trenérské dovednosti, výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • VŠ vzdělání, obor: Andragogika/Psychologie VÝHODOU
  • nadšení, empatii a proaktivní přístup k práci
  • ochotu cestovat občas i na zahraniční pobočky
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • možnost spolupráce i na zkrácený úvazek (0,875)
  • příspěvek na volnočasové aktivity, firemní akce
  • místo pracoviště: Praha