INŽENÝR AUTOMATIZACE

Orientujete se v oblasti automatizace a máte zkušenosti s vedením lidí? Máte povědomí o programování PLC systémů a zajímáte se o nové trendy v této oblasti? Rád byste se stal součástí společnosti, kde je možnost kariérního rozvoje? Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Česká společnost, která působí v oblasti automatizace výrobních procesů, hledá posilu na pozici: INŽENÝR AUTOMATIZACE

Pracovní náplň

  • Návrh, vývoj, testování řídících systémů
  • Komunikace se zákazníky
  • Specifikace projektů a jejich zpracování
  • Realizace produktů u zákazníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Prokazatelné zkušenosti s automatizací
  • Ochotu cestovat po Evropě - dle fáze projektu
  • Zkušenosti s programováním PLC – vítány

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • Pracovní notebook, mobil
  • Možnost home-office
  • Možnost kariérního růstu
  • Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.