ABSOLVENT ELEKTRO-TECHNIK

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

Máš ukončené SŠ vzdělání v elektro oboru? Bavilo by Tě organizovat výrobu a podílet se na zlepšování výrobních procesů? Rozumíš programování, slaboproudu a počítačům? Zajímala by Tě práce v zázemí mezinárodní inovativní firmy s dlouhodobou tradicí, která Ti nabídne řadu zajímavých benefitů? Chceš získat praxi a stát se specialistou ve svém oboru? Pak mi zašli svůj životopis a začni pracovat jako ELEKTRO TECHNIK (25-28.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • organizace výroby a provozu
  • podílení se na preventivní údržbě
  • testování a diagnostika výrobních strojů
  • úpravy a zlepšování výrobních zařízení
  • vedení záznamů v SAP systému

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro (pozice vhodná pro absolventy)
  • znalost programovacích jazyků
  • orientace ve slaboproudé elektronice
  • základní znalost angličtiny
  • flexibilitu-směnný provoz (krátký/dlouhý týden)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • slevy na stravování, mobilní operátory
  • dotovaná firemní doprava z Prahy a okolí
  • možnost interního vzdělání (jazykové kurzy, technické, počítačové znalosti…)
  • příspěvky na sportovní aktivity
  • finanční odměny

  • Místo výkonu práce: Praha