BUSINESS CONSULTANT PRO WEBOVÉ PORTÁLY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se stát součástí perspektivní společnosti, která má v Brně svoje aplikační centrum? Staňte se členem týmu, který implementuje řešení po celé Evropě. Cestujete rád/a? Potom pro vás bude tato práce za odměnu! Schází nám Business Consultant, který má IT backround, je zodpovědný a miluje svoji práci! Zároveň oceníme zkušenosti s ERP systémy. A co za to? Bohatě vás odměníme. Ať už finančně nebo morálně.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Implementace nových verzí obchodních portálů
  • Komunikace s interními zákazníky
  • Analýza a implementace požadavků
  • Podpora a školení uživatelů
  • Cestování do jednotlivých evropských poboček

Co požadujeme?

  • Prokazatelnou zkušenost s ERP systémy
  • Předchozí praxi s B2B portály
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Možnost cestování po Evropě
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • Prestižní práci, kterou budete milovat
  • Služební telefon a notebook

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.