CELNÍ DEKLARANT Chrášťany

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máte alespoň základní znalosti v oblasti celní problematiky a zkušenosti s celním řízením? Chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Máte dobré organizační schopnosti a týmového ducha? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní společnost působící v oblasti přepravy hledá novu posilu pro svůj tým na pozici: CELNÍ DEKLARANT Chrášťany (28-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za export a import zboží
  • kompletní zastřešení celního řízení
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce s kolegy napříč odděleními
  • sledování právních norem
  • komunikace s celními úřady

Co požadujeme?

  • SŠ/ vzdělání
  • anglický jazyk velkou výhodou
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • důslednost, komunikativnost a organizační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • práci v nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • Multisport kartu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Chrášťany u Prahy (zajištěn firemní autobus od metra Zličín)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.