MISTR S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Získal/a jste zkušenosti s vedením kolektivu lidí a k tomu se domluvíte bez problémů anglicky? Jste organizačně schopný člověk, který přichází s novými nápady a hledá zajímavou profesní příležitost? Pak nám zašlete svůj životopis. Obsazujeme pozici: MISTR S ANGLIČTINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení týmu cca 20 osob
  • Dohled nad plněním denního plánu výroby
  • Kontrola kvality a včasnosti zakázek
  • Odpovědnost za efektivitu výroby
  • Komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
  • Práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi s vedením lidí – výroba, logistika
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Německý jazyk výhodou
  • Znalost systému SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavou profesní příležitost v mezinárodně uznávané strojírenské společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na dopravu až 3 000 Kč
  • Obědy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj