TECHNICKÝ PRACOVNÍK MARKETINGU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Výrobní prostředí vám není cizí a v marketingu jste jako ryba ve vodě? Jste kreativní a komunikujete rád/a se zákazníky? Uvítáte také občasné zahraniční služební cesty? Výborně! Hledáme přesně vás! Tradiční strojírenská společnost hledá nováčky do svého týmu na pozici TECHNICKÝ PRACOVNÍK MARKETINGU (35-45.000 Kč).

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podpora zavádění nových produktů na trh
  • vytváření strategií, inovací a nových projektů
  • spolupráce s výrobou, konstrukcí, obchodem
  • pravidelné monitorování trhu a konkurence
  • externí spolupráce se zákazníky a partnery

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství, marketing)
  • základní technickou orientaci a znalosti
  • min. mírně pokročilou úroveň angličtiny
  • proaktivní přístup, nové nápady, kreativitu
  • zájem a ochotu cestovat služebně (i zahraničí)

Co nabízíme?

  • různorodou a kreativní pracovní činnost
  • flexibilitu a vysokou míru seberealizace
  • minimálně pět týdnů dovolené
  • stravování ve firmě včetně občerstvení
  • firemní společensko-kulturní akce

  • místo výkonu práce: Žďársko a okolí