PLÁNOVAČ VÝROBY

Neaktivní nabídka

26000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Baví Vás komunikovat v angličtině a chcete se dále rozvíjet? Máte zkušenosti s plánováním výroby nebo nákupem? Neváhejte a zašlete nám vaše CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nákup inventárního materiálu pro výrobu
  • Aktivní jednání s dodavateli materiálu – termíny, způsob dodání
  • Zpracování reportů
  • Sestavování podkladů pro tvorbu plánů
  • Vedení příslušené evidence

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Týmový a proaktivní přístup
  • Znalost práce s nástroji plánování výroby
  • Komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Možnost dalšího vzdělávání

    Lokalita: Chomutov