KONSTRUKTÉR 3D - I ŠIKOVNÝ ABSOLVENT

33000 - 33620 Kč

Máte vzdělání strojírenského zaměření a konstruoval/a jste v 3D programu? Komunikujete anglicky a chtěl/a byste vytvářet kusovníky a podílet se na realizaci zajímavých projektů? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba a obědy zdarma? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti strojírenství hledá vhodného kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR 3D (i ŠIKOVNÝ ABSOLVENT)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Máte hlavu plnou nápadů? Správná volba! Buďte součástí společnosti, která Vám umožní je realizovat!

Pracovní náplň

  • Konstruování ve 3D programech
  • Tvorba kusovníků
  • Aktivní účast na přípravě zajímavých projektů
  • Spolupráce s výrobou a montáží

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ strojírenského směru
  • Znalost 3D konstrukčního programu
  • Anglický jazyk – schopnost se dorozumět
  • Zájem se dále vzdělávat a rozvíjet v oboru

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Stravování zdarma
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeň – jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.