KONSTRUKTÉR 3D - I ŠIKOVNÝ ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

33000 - 33600 Kč

Máte vzdělání strojírenského zaměření a konstruoval/a jste v 3D programu? Komunikujete anglicky a chtěl/a byste vytvářet kusovníky a podílet se na realizaci zajímavých projektů? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba a obědy zdarma? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti strojírenství hledá vhodného kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR 3D (i ŠIKOVNÝ ABSOLVENT)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstruování ve 3D programech
  • Tvorba kusovníků
  • Aktivní účast na přípravě zajímavých projektů
  • Spolupráce s výrobou a montáží

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ strojírenského směru
  • Znalost 3D konstrukčního programu
  • Anglický jazyk – schopnost se dorozumět
  • Zájem se dále vzdělávat a rozvíjet v oboru

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Stravování zdarma
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeň – jih (15 min. od Plzně)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.