VÝROBNÍ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte zkušenost s výrobními stroji a zároveň byste rád jednal s dodavateli a zákazníky? Máte obecný přehled v elektru i strojírenství? Chcete zajímavou a rozmanitou práci? Pak stačí jen zaslat životopis! Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: VÝROBNÍ TECHNOLOG

Pracovní náplň

  • Spolupráce na rozjezdu nových projektech
  • Objednávky nových výrobních strojů
  • Instalace stroje a proškolení pracovníků
  • Spolupráce s inženýry kvality na nápravných opatřeních
  • Komunikace s dodavateli a servisními firmami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro zaměření
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 par. 5
  • Znalosti PLC budou výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici budou výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Žádnou nudu a rutinu - množství zážitků a zkušeností
  • Mladý kolektiv spolupracovníků se zájem o sport
  • Příspěvky na závodní stravování
  • Jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Lokalita: Klášterecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.