ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - JEDNA SMĚNA

Vystudoval jste SOU/SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6? Jste odborníkem na opravy a údržbu elektrotechnických strojů a výrobních linek? Chcete začít pracovat ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí zajímavé benefity? Rád byste pracoval na jednu směnu? Tak se chopte této pracovní příležitosti, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat jako ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - JEDNA SMĚNA!

Pracovní náplň

  • Údržba a opravy strojů
  • Zaměření na elektromecahnické opravy
  • Údržba a opravy řidících systémů
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ, obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Praxi z obdobné pozice
  • Znalost technologií v oblasti elektroniky
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Každoroční navyšování mzdy
  • 5týdnů dovolené
  • Jednosměnný provoz
  • Příspěvky na stravování formou stravenek
  • Proplácení práce přesčas

  • Místo výkonu práce: Kyjov