TECHNIK ÚDRŽBY - SENIOR, 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Vystudoval jste SOU/SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6? Jste odborníkem na opravy a údržbu elektrotechnických strojů a výrobních linek? Chcete začít pracovat ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí zajímavé benefity? Rád byste pracoval na jednu směnu? Tak se chopte této pracovní příležitosti, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat jako TECHNIK ÚDRŽBY - SENIOR, 1 SMĚNA!

Pracovní náplň

  • Opravy a údržba strojů
  • Elektromechanické opravy
  • Údržba a opravy řidících systémů
  • Poskytování technické podpory
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Praxi s údržbou strojů
  • Znalost technologií v oblasti elektroniky

Co nabízíme?

  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Týden dovolené navíc
  • Práci na jednu směnu
  • Stravenky
  • Proplacení přesčasové práce

  • Místo výkonu práce: Hodonín