DESIGNER OBALŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Hledáte kreativní práci, kde se bude moci i nadále rozvíjet? Máte praxi v oblasti konstrukce, ale nebaví Vás jenom sedět za počítačem? Hledáte práci s volnou pracovní dobou a využitím anglického jazyka? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu schopného kandidáta na pozic DESIGNER OBALŮ PRO VÝROBU

Pracovní náplň

  • Navrhování obalů pro plastové výlisky
  • Práce v 2D programu a s výkresovou dokumentací
  • Výběr vhodných výrobců obalů a komunikace s nimi
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v konstrukci 2D programu, ideálně AutoCAD
  • Kreativní myšlení a selský rozum
  • Hovorovou úroveň anglického jazyka pro komunikaci s dodavateli

Co nabízíme?

  • Samostatnou práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • Profesní růst
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Jazykové a profesní vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Lokalita: Jihlava