LAUNCH ENGINEER

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

Jste odborníkem v oblasti kvality, chcete své zkušenosti předávat dále a posouvat firmu kupředu? Máte certifikaci Six Sigma Black Belt a máte dlouholetou praxi se zaváděním APQP a vytvářením DFMEI? Angličtina je pro Vás skoro jako rodný jazyk a láká Vás cestování po Evropě a sem tam do Ameriky? Jako Launch Engineer budete tvořit metodologii v oblasti kvality pro několik poboček společnosti v rámci celé kontinentální Evropy a budete podporou pro stávajícího Launch Engineera ve Velké Británii! Pokud jste ambiciózní a splňujete níže uvedené požadavky, neváhejte a zašlete mi svůj životopis! LAUNCH ENGINEER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení několika projektů v rámci Evropy - zodpovědnost za bezchybné zavádění produktů do výroby (APQP)
  • Vytváření designové FMEI (DFMEA)
  • Zastřešení celé metodologie kvality ve společnosti
  • Aktivní spolupráce s technology, konstruktéry, projektovými manažery, vývojovými inženýry a dalšími, koordinace celého týmu
  • Řízení auditů v oblasti kvality ve společnosti
  • Pravidelné reportování vedení společnosti – časté cally, návštěvy v zahraničí
  • Cestování do zahraničí – cca 10-20% pracovní doby (převážně Evropa, USA)

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Praxe na vedoucí pozici v oblasti strojírenství nebo kvality v automobilovém nebo leteckém průmyslu
  • Anglický jazyk na vysoce komunikativní úrovni
  • Certifikace Six Sigma Black Belt NUTNOSTÍ
  • Výborná znalost DFMEA
  • Zkušenosti se zaváděním nových produktů do výroby APQP, SPC
  • Schopnost analyzovat problémy pomocí nástrojů Six Sigma
  • Schopnost důsledného vedení a koordinace týmu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Důkladné 14denní zaškolení v USA
  • Náležitou podporu ve Vašem zaškolení i růstu
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k osobním účelům
  • Dotované stravování
  • Flexipassy
  • Pořádání nejrůznějších firemních akcí a budování přátelské atmosféry

    Místo výkonu práce: Olomouc, Brno