CONTROLLER JUNIOR Praha - západ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Čísla, analýzy, reporting... Máte blízký vztah k ERP systémům? Chcete nastartovat kariéru v oblasti controllingu? Pak dávejte pozor! Obchodně-výrobní společnost hledá posilu do stále se rozrůstajícího týmu financí na pozici: CONTROLLER JUNIOR Praha - západ (30 - 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava podkladů pro komunikaci s bankami, dodavateli apod.
  • tvorba reportingu a finančních analýz
  • podílení se na implementaci informačního systému
  • tvorba kalkulací a ceníků
  • mapování a vyhodnocování cash flow společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxi v controllingu výrobní společnosti - výhodou!
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • výbornou znalost MS Excel
  • analytické myšlení a pečlivost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13.mzdu
  • stravenky
  • parkování v areálu společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • multiSport kartu
  • firemní a sportovní akce

  • místo výkonu práce: Praha - západ