TECHNIK PRO OBALOVÉ MATERIÁLY

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste člověk s technickým vzděláním, který se orientuje ve výkresové dokumentaci? Chcete zajímavou a různorodou práci, která zahrnuje komunikaci se zákazníky, flexibilitu a občasné využití Vašich technických znalostí? Pokud ano, tak nám rychle zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovnou kolegyně nebo šikovného kolegu na pozici TECHNIK PRO OBALOVÉ MATERIÁLY

Pracovní náplň

  • Starost o obalové materiály po technické stránce
  • Komunikace s dodavateli obalových materiálů v případě reklamací
  • Občasná práce v programu AutoCAD (při určování zda je obal vhodný pro daný výrobek)
  • Spolupráce napříč společností - technických úsekem, logistikou, aj.
  • Reporting technickému manažerovi

Co požadujeme?

  • Dokončené SŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost s prací v programu 2D AutoCAD
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pečlivost, týmového ducha a selský rozum

Co nabízíme?

  • Samostatnou a různorodou práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy, prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podpora při stravování
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Profesní růst, školení, jazykové vzdělávání
  • Lokalita: Jihlava
  • Preferovaný nástup - Ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Bc. Simona Hradilová
HR Consultant

+420773737662
electro@acjobs.cz
Skype

Divize Electro & Energo