PROGRAMÁTOR OBRÁBĚCÍCH CENTER

37000 - 42000 Kč

Vystudoval jste SŠ/SOU technického zaměření? Znáte řídící systémy a orientujete se v technické dokumentaci? Programování nebo seřizování CNC strojů pro Vás není cizí parketa? Pak jste právě Vy, koho hledáme. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rychle se rozvíjející společnost, která působí na mezinárodním trhu už řadu let, přijme do svého týmu kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR OBRÁBĚCÍCH CENTER (37–42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování obráběcích center
  • Práce s technickou dokumentací
  • Tvorba CNC programů
  • Komplexní technologická příprava dílů určených pro obrábění na CNC strojích

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenosti s programováním nebo seřizováním CNC strojů
  • Znalost technické dokumentace
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění
  • Lokalita: okres Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.