IT ADMINISTRÁTOR (40 - 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte kladný vztah k IT a nebojíte se žádného počítačového erroru? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti? Jsme společnost poskytující vysokou kvalitu produktů v oblasti hygieny a pracovních oděvů! Hledáme kolegu, který je technicky zdatný a rád pomůže ostatním!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Technická podpora uživatelů
  • Zajištění bezproblémového chodu IS/IT
  • Řešení technických problémů
  • Podíl na mezinárodních projektech
  • Administrace sítí a serverů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenost s pozicí IT podpory
  • Zkušenost s administrací sítí a serverů
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost počítačového hardwaru

Co nabízíme?

  • Práce v moderní rostoucí společnosti, kde i vy můžete profesně růst
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené a možnosti Home office
  • Pracovní cesty směřující do Prahy a Bratislavy

  • Místo práce: Kralupy nad Vltavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.