PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte vyhlášku §6 a šikovné ruce? Byla by pro Vás příjemná změna pracovat na jednu směnu, v zajímavém prostředí, kde je cítit vůně dřeva? Pak hledáme právě Vás, zašlete nám svůj životopis! Česká výrobní firma sídlící v Hradci Králové hledá kolegu na pozici: PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ.

Pracovní náplň

  • Opravování elektroinstalací a strojů
  • Řešení poruch
  • Práce s elektrotechnickou dokumentací
  • Opravy ručního nářadí

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50 minimálně §6
  • Orientaci v dokumentacích
  • Manuální zručnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Placené přesčasy
  • Prémie a odměny

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové