TECHNOLOG - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost s technologií a zároveň byste rád jednal se zákazníky? Máte obecný přehled v elektru i strojírenství? Chcete zajímavou a rozmanitou práci? Pak stačí jen zaslat životopis! Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: TECHNOLOG (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace týmu techniků
  • Tvorba rozpisů práce
  • Péče o stálé zákazníky
  • Výjezdy k zákazníkům
  • Zajištění bezproblémového chodu zakázek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technologií v oblasti strojírenství, nebo elektro
  • Anglický/Německý jazyk - středně pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, komunikativní schopnosti

Co nabízíme?

  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Příplatky, prémie
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Brno-město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.