SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ - SENIOR

Máte zkušenosti z pozice Seřizovač/Obsluha CNC strojů? Chcete pracovat v čisté, moderní výrobě a v klimatizované hale? Nevadí Vám práce na 12h směny - krátký/dlouhý týden? Pokud se nyní poohlížíte po nové práci a cítíte, že je čas na profesní změnu, tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat pro významnou Německou společnost jako SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ - SENIOR!

Pracovní náplň

  • Seřízení programů
  • Obsluhování moderního CNC obráběcího centra
  • Práce s technickou dokumentací
  • Údržba stroje
  • Vyhodnocování protokolů ze 3D měření

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxi z pozice Seřizovač/Obsluha CNC strojů
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost NC kódu
  • Umění pracovat s měřicími přístroji

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat a další finanční benefity
  • Příspěvky na dojíždění
  • MultiSport karta
  • Jazykové a další vzdělávání
  • Stravování ve společnosti
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Čištění pracovních oděvů a další

  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.