SVÁŘEČ - METODA MAG

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Vlastníte svářečský průkaz na CO2? Máte praxi se svařováním ocele, jste pečlivý a manuálně zručný? Pokud ano, tak už neváhejte a pošllete nám svůj životopis! Společnost se stabilním místem na trhu hledá pracovníka na pozici: SVÁŘEČ - METODA MAG

Pracovní náplň

  • svařování ocelových konstrukcí
  • práci dle technické dokumentace
  • důkladnou kontrolu svárů
  • kompletaci dle dokumentace

Co požadujeme?

  • vyučení v technickém oboru
  • praxi na pozici svářeče
  • svařovací průkaz MAG (pro metodu CO2)
  • znalost práce s technickou dokumentací

Co nabízíme?

  • možnost nástupu ihned
  • příspěvek na závodní stravování
  • příjemné prostředí a firemní akce
  • zázemí stabilní společnosti

  • místo výkonu práce: 20 minut od Ostravy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.