IT PODPORA (27 - 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi technický typ a zajímáš se o IT? Chceš se rozvíjet v této oblasti a naučit se nové věci? Hledáme člověka s chutí do práce a ochotou růst a rozvíjet se. Vše potřebné vás naučíme. Stačí poslat svoje CV, čímž nastartuješ svou IT kariéru ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce v informačním systému
  • Řešení administrativních záležitostí
  • Správa a evidence počítačů
  • Informování uživatelů o změnách, pomoc uživatelům

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Středně pokročilá úroveň AJ
  • Znalost MS Office
  • Zájem o obor IT a snaha se vypracovat
  • Komunikativnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Uplatnění v mezinárodní a stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Účast na implementaci nových systémů
  • Zajímavé finanční ohodnocení, bonusový systém
  • Příspěvek na stravování a dopravu

  • Místo Práce: Praha 5, Radotín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.