JUNIORNÍ ÚČETNÍ – POHLEDÁVKY

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Jste absolventem střední nebo vysoké školy s ekonomickým zaměřením? Účetnictví Vás chytlo natolik, že byste se v něm chtěl/a realizovat? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá nového kolegu/kolegyni na pozici JUNIORNÍ ÚČETNÍ – POHLEDÁVKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vystavování a účtování faktur
  • Vymáhaní pohledávek
  • Spolupráce na účetních závěrkách
  • Podílení se na inventarizaci
  • Správa a vedení agendy srážkové daně
  • Spolupráce při řešení reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Mírně pokročilou angličtinu nebo němčinu
  • Znalost podvojného účetnictví a orientaci v DPH

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně ročních odměn
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dovolenou navíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění
  • Prémie za 100 % docházku
  • Jazykové kurzy zdarma

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj – Rokycansko