KONSTRUKTÉR JUNIOR – i PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

Chcete získat praxi v oboru a podílet se na zajímavých projektech? Rádi byste pracovali pro společnost, která je špičkou ve svém oboru a znají ji po celém světě? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní a vývojová zahraniční společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici: KONSTRUKTÉR JUNIOR – i PRO ABSOLVENTY (od 27.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstruování v CAD
  • Spolupráce s týmem konstruktérů a výrobou
  • Dodržování stanovených termínů
  • Kooperace na realizaci zajímavých projektů

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Znalost některého 3D konstrukčního programu
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu v rozvoji - jazykové a vzdělávací kurzy
  • Možnost využít home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Možnosti ubytování

  • Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.