MISTR - STROJÍRENSKÁ VÝROBA

Máte praxi v oblasti zakázkové výroby ve strojírenské společnosti a zkušenosti s vedením týmu? Zvládáte organizovat a koordinovat kolektiv i práci? Hledáte novou příležitost v prosperující výrobní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Strojírenská společnost se stabilním zázemím hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: MISTR - STROJÍRENSKÁ VÝROBA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • organizace pracoviště a vedení svěřeného týmu
  • zajištění plnění výrobního plánu na svěřeném úseku
  • zajištění plynulého toku materiálu ve výrobním procesu
  • úzká spolupráce s vedoucím výroby
  • zajištění technologické kázně

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření
  • znalost strojírenské výroby zakázkového typu
  • znalost technologií ohýbání, svařování, broušení
  • zkušenosti s vedením většího kolektivu
  • aktivní a iniciativní přistup k řešení problémů

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v moderní společnosti
  • práci s moderními zařízeními
  • pružnou pracovní dobu, samostatnou práci
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: rozhraní Olomouckého a Jihomoravského kraje