ELEKTROINŽENÝR

Neaktivní nabídka

38000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte zkušenosti na pozici elektroinženýra? Nebojíte se vedoucí funkce? Domluvíte se anglicky? Pak je zde příležitost právě pro Vás? Úspěšná mezinárodní společnosti působící na českém i zahraničním trhu v současnosti obsazuje pozici: ELEKTROINŽENÝR

Pracovní náplň

  • správa elektro systémů (požární signalizace, záložní zdroje aj.)
  • správa a dohled nad hospodárným využíváním energií
  • optimalizace elektronického zařízení výroby
  • zpracovávání a dohled nad investičními projekty
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • schopnost dorozumět se anglicky
  • zkušenosti v oblasti NN a VN do 35 kV podmínkou
  • znalost práce v programu AutoCAD
  • zodpovědný a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • dlouhodobou spolupráci
  • týden dovolené navíc
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: okres Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.