SPECIALISTA GMP – LABORATOŘ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte chemické vzdělání a praktickou zkušenost s režimem GMP? Získali jste během své praxe zkušenosti s prací v analytické laboratoři a rádi byste na tuto zkušenost navázali? Jste pečliví, spolehliví a dokážete pracovat samostatně i v týmu? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám. Moderní analytické laboratoře hledají do svého oddělení kvality posilu na pozici: SPECIALISTA GMP – LABORATOŘ (AŽ 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • podpora při provádění interních auditů
  • zajištění aktuálnosti systému GMP v podmínkách laboratoře
  • účast na změnových řízeních a při přípravě SOP
  • dohled na správnost protokolů, šetření neshod
  • zodpovědnost za audit kvality laboratoře

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického směru
  • zkušenosti s prací v režimu GMP PODMÍNKOU
  • praxi z analytické laboratoře
  • samostatný a aktivní přístup k práci, pečlivost
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • moderní zázemí a vybavení laboratoří
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, Multisport karta
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha