MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ - HODONÍNSKO

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenosti se mzdovou agendou a velmi dobře se orientujete v zákoníku práce? Disponujete praxí min. 3 roky na obdobné pozici? Chcete se realizovat v oblasti financí v perspektivní společnosti? Pak hledáme právě vás! Silná česká společnost na Hodonínsku obsazuje pozici: MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ - HODONÍNSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kompletní zpracování mezd zaměstnanců (cestovní příkazy, dovolené)
  • vedení agendy exekucí
  • komunikace s příslušnými úřady
  • spolupráce při auditech
  • zpracování daňových přiznání
  • spolupráce s personálním oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • znalost české legislativy a zákoníku práce
  • dobrou znalost daně z příjmu FO
  • uživatelskou znalost MS Office
  • pečlivost, analytické a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci a přátelský kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na cestování, rekreaci, sport a kulturu

  • místo výkonu práce: Hodonínsko